Operator stacji ładowania (CPO)

Kieruj swoją energię w stronę przyszłości – podążając za rewolucją elektromobilności. Wybierz sprawdzonego operatora stacji ładowania

Potrzebujesz partnera do zarządzania stacjami?

Communev, jako CPO umożliwia:

Zarządzanie siecią ładowania

Optymalizacja i monitorowanie infrastruktury ładowania dla pojazdów elektrycznych

Monitoring 24/7

Bezpieczna i niezawodna infrastruktura. Stały dostęp zdalny do systemu stacji.

Zdalny dostęp

Zdalny reset oraz usuwanie awarii. Dostęp z każdego miejsca na świecie.

Dodaj lub usuń stację z systemu

Elastyczne zarządzanie stacjami ładowania.

Zarządzanie sesją ładowania

Zdalne rozpoczynanie i blokowanie sesji, czy odblokowanie złącza.

Harmonogram pracy stacji

Zoptymalizowane planowanie godzin działania oraz możliwość czasowego wyłączenia stacji z użytku.

Inwestujesz w infrastrukturę ładowania?

Dynamiczny wzrost liczby stacji ładowania oraz rosnące zainteresowanie elektromobilnością sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w stacje ładowania. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstał Communev, autorskie oprogramowanie Plugbox Europe, łączące w sobie funkcje CPO oraz eMSP.

Potrzebny Ci pewny partner w zarządzaniu.

Nasza platforma to wsparcie właścicieli stacji ładowania w codziennym zarządzaniu, monitorowaniu i rozliczaniu kierowców korzystających z infrastruktury. Communev to nie tylko operator stacji ładowania, to partner, który dba o Twój sukces. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i profesjonalnemu podejściu, zapewnimy Ci oszczędność czasu i kosztów, a także wzrost wartości Twojego obiektu. Z nami, stacja ładowania staje się źródłem zysku, a ty wspierasz rozwój elektromobilności. 

Zwiększaj swoje zasięgi i docieraj do nowych kierowców.

Dołączając do sieci Communev zyskujesz pełną obsługę administracyjną i techniczną nad Twoją stacją, w ramach działań operatora stacji ładowania. Jednak to nie wszystko – Twoja stacja pojawi się wśród innych, którzy również dołączyli do Communev. Dzięki temu dowiedzą się o niej osoby, które na co dzień korzystają z naszej aplikacji w celu znalezienia dogodnej stacji ładowania. Otwierasz przed sobą drzwi na tysiące nowych klientów.

Zarządzaj całą siecią.. online. Działaj z nami w pełni zdalnie.

Zdalnie – dostępni zawsze i wszędzie. To motto, wedle którego tworzyliśmy Communev. Nie odcinamy się od tradycyjnego modelu zarządzania, ale oferujemy rozwiązanie, które daje elastyczność. Nasz system pozwala w pełni zdalnie zarządzać stacjami ładowania należącymi do sieci – zarówno w zakresie monitoringu, serwisowania, zarządzania sesją ładowania, czy nawet usuwaniu awarii.

Formularz kontaktowy