Poznajmy się!

Pierwszy w Polsce system do współdzielenia stacji ładowania. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do Communev.

Jazda samochodem elektrycznym.. za darmo?

Czy możliwe jest, żeby w tych czasach móc prowadzić samochód elektryczny całkowicie za darmo? Jak najbardziej! Nasz system opiera się na możliwości wykorzystania prądu z własnej instalacji elektrycznej (również fotowoltaiki) co znacząco obniża koszt za 1kWH ładowania. Zgłaszają się do nas osoby prywatne, firmy – posiadający samochody elektryczne, czy też takie, które chciałyby po prostu zainwestować w stację – Communev jest odpowiedzią na potrzeby każdego z nich. Bez względu na to, czy masz ładowarkę, którą do tej pory była przeznaczona na użytek prywatny – ale chciałbyś wykorzystać ją jako możliwość pasywnego przychodu – czy też chcesz ułatwić sobie i swoim pracownikom zarządzanie ładowaniem flot firmowych pojazdów – napisz do nas i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jak to działa?

20231107_125015

Czasami potrzebny Ci pewny partner w zarządzaniu – szczególnie, gdy Twoja firma dopiero co przeszła na elektryczne samochody – albo w Twoim garażu pojawił się nowy EV. Communev ma na celu łączyć społeczność kierowców samochodów elektrycznych. Jest też odpowiedzią na niewystarczającą liczbę stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Nasza aplikacja pozwala na współdzielenie stacji ładowania – co niesie korzyść dla obu stron. Osoba udostępniająca stację zapobiega jej bezczynności – dodatkowo zarabiając na ładowaniu się na niej innych kierowców. Z kolei dla kierowcy to kolejna stacja na której może się naładować!

Znajdź..

Skorzystaj z funkcji lokalizacji, aby znaleźć najbliższą wolną stację ładowania.

Zaloguj się..

Załóż konto, aby skorzystać z pełni funkcjonalności aplikacji.

Aplikacja - ekran ładowania

Naładuj się..

Kliknij przycisk Rozpocznij, aby zacząć proces ładowania.

Inwestujesz w infrastrukturę ładowania?

Dynamiczny wzrost liczby stacji ładowania oraz rosnące zainteresowanie elektromobilnością sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w stacje ładowania. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstał Communev, autorskie oprogramowanie Plugbox Europe, łączące w sobie funkcje CPO oraz eMSP.

Potrzebny Ci pewny partner w zarządzaniu.

Nasza platforma to wsparcie właścicieli stacji ładowania w codziennym zarządzaniu, monitorowaniu i rozliczaniu kierowców korzystających z infrastruktury. Communev to nie tylko operator stacji ładowania, to partner, który dba o Twój sukces. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i profesjonalnemu podejściu, zapewnimy Ci oszczędność czasu i kosztów, a także wzrost wartości Twojego obiektu. Z nami, stacja ładowania staje się źródłem zysku, a ty wspierasz rozwój elektromobilności. 

Formularz kontaktowy